Seznam ostalih slovenskih dogodkov

From Lexiconn
Jump to navigation Jump to search

Nazaj na seznam

Age of Empires II: The Conquerors

2007
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Conn.Si AoC 2on2 Cup Conn.Si 9. - 11. marec 2007 Eternal Angels Mamuti
2003
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
515TEM AOE:TC turnir 515TEM 28. junij 2003 Ljubljana EnvY SloTh

America's Army

2005
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
NEST LAN 2005 Slo-Tech 22. - 24. jul 2005 Sečovlje koma ?

Clash Royale

2016
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
ClashSlo Open #1 ClashSlo 14. maj 2016 Online MaJeStiC Gengsta

Command & Conquer 3: Tiberium Wars

2007
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
WCG Slovenia 2007 Zeal Productions in comperius 8. september 2007 BTC Arena, Ljubljana JoZhA ?
WCG SEC Slovenia 2007 Zeal Productions in comperius 10. marec 2007 Ljubljana JoZhA ?

Deluxe Ski Jumping

2000
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Naj Gamer 2k Kranj PC Gamer 30. september 2000 Kranj Miha Dernac Rok Carl

F1 Racing Simulation

1998
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Joker dirkaško tekmovanje Joker 18. april 1998 BTC Hala A, Ljubljana Tadej Krevh ZoneMan

Grand Theft Auto V

2020
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
HOP.si GTA 5 LockDown HOP.si & SloCityRP 25. marec 2020 Online Beary Šumar

Ignition

2000
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Naj Gamer 2k Ljubljana PC Gamer 14. oktober 2000 Ljubljana MUAD-DIB Andraž Tušek

Need for Speed: Carbon

2007
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
WCG Slovenia 2007 Zeal Productions in comperius 8. september 2007 BTC Arena, Ljubljana Frequency ?

Need for Speed: ProStreet

2008
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
WCG Slovenia 2008 TopGamer 20. september 2008 BTC Arena, Ljubljana Frequency ?

Ovewatch

2016
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
EPICENTER LAN 10 SPID.si 22. - 24. julij 2016 Šenčur TULE G2A.COM Fail Fish

Pro Evolution Soccer

2019
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Postani eReprezentant NZS & SPID.si 21. december 2019 Nacionalni center Brdo pri Kranju Samel Šabotić Domen Pečnik
Postani eReprezentant: Ljubljana NZS & SPID.si 15. december 2019 Big Bang MEGA, BTC Ljubljana Samel Šabotić Luka Nedeljković
Postani eReprezentant: Maribor NZS & SPID.si 7. december 2019 Big Bang Europark, Maribor Mitja Meh Matija Hojsak
Telemach EPICENTER FERI LAN 18 SPID.si 2. - 3. marec 2019 FERI, Maribor Dominho irfas
2018
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
1. Feel the Future of Gaming 17. - 20. oktober 2018 Celjski sejem Domen Pečnik
ESPORTICA PES 2019 Prvenstvo Esportica 13. oktober 2018 Celjski sejem, Celje Domen Pečnik Meh
EPICENTER FERI LAN 16 SPID.si 21. april 2018 FERI, Maribor Dominho Mirsad Raimoski
2017
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
PES2018 v Harvey Norman Harvey Norman in SPID.si 14. oktober 2017 Harvey Norman Ljubljana Alsad Kijamet Primož Gorenc
2016
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
EPICENTER COMPTECH LAN 11 SPID.si 19. - 20. november 2016 Ljubljana Erminator ?
2015
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Gameplay.si PES 2016 Comptech Gameplay.si 4. december 2015 Harvey Norman Ljubljana Lenart Papež Marko Čebela
Harvey Normanovo državno prvenstvo - Finale Harvey Norman in SPID.si 7. november 2015 Harvey Norman Ljubljana Podgajski Majer
Harvey Normanovo državno prvenstvo - Maribor Harvey Norman in SPID.si 24. oktober 2015 Harvey Norman Maribor Domen Majer Partik Škrjanec
Harvey Normanovo državno prvenstvo - Novo mesto Harvey Norman in SPID.si 16. oktober 2015 Harvey Norman Novo mesto Miha Brlan Lenart Papež
Harvey Normanovo državno prvenstvo - Ljubljana Harvey Norman in SPID.si 10. oktober 2015 Harvey Norman Ljubljana Dinho Haris Alijagić
Harvey Normanovo državno prvenstvo - Koper Harvey Norman in SPID.si 9. oktober 2015 Harvey Norman Koper Podgajski Nebojsa Vajic
2014
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
EPICENTER LAN 2 SPID.si 8. - 9. februar 2014 Murska Sobota Sm0key Gama

PlayerUnknown's Battlegrounds

2019
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Telemach EPICENTER 19 SPID.si 21. - 22. julij 2019 Ljubljana Aspeor, Bobar ?
Telemach EPICENTER FERI LAN 18 SPID.si 2. - 3. marec 2019 FERI, Maribor Clone Wolves 1MMORTAL
2018
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
EPICENTER LAN 17 SPID.si 19. - 20. oktober 2018 Celjski sejem, Celje Hrvaška Zagreb 360 Gaming ?
Gaming.si PUBG KING on PC #1 Gaming.si 9. september 2018 Online LadyKiller887 Wanyanye
EPICENTER FERI LAN 16 SPID.si 21. april 2018 FERI, Maribor Hrvaška Zagreb 360 Gaming Synergy
2017
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
EPICENTER LAN 15 SPID.si 2. - 3. december 2017 FRI, Ljubljana Zmagovalci Synergy

Rainbow Six: Siege

2020
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
R6S Slovenska Liga II Beard3d & Lakii 8. feb - ? 2020 Online & Stage One
2019
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
StarFall 4 pByte 23. - 24. november 2019 FRI, Ljubljana Grdi Rački HaZe Esports
HOP.si Siege Liga Lakii 6. jul - 6. okt 2019 Online MEMPHISTO GG esports
R6S Slovenska Liga Lakii 13. apr - 21. jul 2019 Online & Stage One Dragons Esport Undecided
Rainbow Six Stage One PByte 18. - 19. maj 2019 Stage One, Ljubljana Hladno pivo Hrvaška imigranti
Telemach EPICENTER FERI LAN 18 SPID.si 2. - 3. marec 2019 FERI, Maribor Hrvaška PURGERI HereToWin

Rocket League

2018
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
EPICENTER LAN 17 SPID.si 19. - 20. oktober 2018 Celjski sejem, Celje Hrvaška Zagreb 360 Gaming ?
EPICENTER FERI LAN 16 SPID.si 21. april FERI, Maribor Trije Pisani Metuljčki Toti pubeci
2017
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
EPICENTER LAN 15 SPID.si 2. - 3. december 2017 FRI, Ljubljana Vložene paprike Rešpekt
EPICENTER LAN 14 SPID.si 9. - 10. september 2017 TIC Velenje, Velenje Štrudl GaDoZlArJi#veganec
Road to EPICENTER LAN 14 SPID.si 16. julij 2017 Online Felatio Your Nightmare
NKBM EPICENTER LAN 13 SPID.si 16. - 17. april 2017 FRI, Ljubljana Seemon boyts & Kramp ?
Road to EPICENTER LAN 13 SPID.si 3. marec 2017 Online Taiga & Apok Berko & Kinzell
2016
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
EPICENTER COMPTECH LAN 11 SPID.si 19. - 20. november 2016 Ljubljana Fenix Two Isontius
Rocket League 316 SPID.si 12. marec 2016 Online MkBlyat BANmobile

SMITE

2015
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Smite Slovenia 1v1 ElectroSpy 21. marec 2015 Online Obzie XYXY
Smite Slovenia 2vs2 turnir ElectroSpy 14. februar 2015 Online Team ChinChin Deum
Smite Slovenia 3vs3 turnir ElectroSpy 24. januar 2015 Online goodguys Medvedici
2014
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
EPICENTER LAN 4 SPID.si 20. - 21. december 2014 Murska Sobota TKRT rudy

Super Smash Bros. Ultimate

2019
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Makkon 2019 Makkon & Rok Pirih 7. december 2019 FRI, Ljubljana Robert S./P. Robert S./P.
Anime'2019 v Izoli Društvo Animov & Rok Pirih 17. - 18. avgust 2019 Izola Srbija Kosta Oliver

Teamfight Tactics

2000
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Gaming brez izgovorov #4 HOP.si 19. - 20. oktober 2019 Europark Maribor ThatCrit Robzy

Tetris

2000
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Naj Gamer 2k Maribor PC Gamer 16. september 2000 Maribor Marko Merčnik Marjan Klasinc

TOCA 2 Touring Cars

2000
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Naj Gamer 2k PC Gamer oktober? 2000 Ljubljana ? ?
Naj Gamer 2k Ljubljana PC Gamer 14. oktober 2000 Ljubljana Matej Marinko CaspeR
Naj Gamer 2k Koper PC Gamer 7. oktober 2000 Koper Marino Šepic Alen Zubin
Naj Gamer 2k Kranj PC Gamer 30. september 2000 Kranj Rok Carl inc
Naj Gamer 2k Celje PC Gamer 23. september 2000 Celje Gregor Tomazin Benjamin Cizej
Naj Gamer 2k Maribor PC Gamer 16. september 2000 Maribor Rok Carl Davor Babič
Jupi TOCA 2 tekmovanje Jupi 2000 Jupi Cybercafe, Kamnica I. Fras M. Muraus
1999
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Naj Gamer 99 PC Gamer 3. oktober 1999 VPVŠ, Ljubljana CaspeR Jaka Kristan
Naj Gamer 99 Ljubljana PC Gamer 2. oktober 1999 VPVŠ, Ljubljana CaspeR Jaka Kristan
Naj Gamer 99 Kranj PC Gamer 26. september 1999 Miška Mr. CD-Rom, Kranj Aleš Poljak Damjan Grašič
Naj Gamer 99 Maribor PC Gamer 18. september 1999 City Center, Maribor Vladimir Knehtl Milan Grkovski
Naj Gamer 99 Novo mesto PC Gamer 11. september 1999 Šentjernej pri Novem mestu Ljere Sašo Bogdanov
Naj Gamer 99 Celje PC Gamer 4. september 1999 Kovinotehna Celje Dejan Tratenšek Andrej Potočnik

TOCA Touring Cars Championship

1998
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Joker dirkaško tekmovanje Joker 18. april 1998 BTC Hala A, Ljubljana Miha Resman Jure Zagoričnik

Warzone 2100

1999
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Naj Gamer 99 PC Gamer 3. oktober 1999 VPVŠ, Ljubljana local Aleš Rašetič
Naj Gamer 99 Ljubljana PC Gamer 2. oktober 1999 VPVŠ, Ljubljana local Mark Šimunič
Naj Gamer 99 Kranj PC Gamer 26. september 1999 Miška Mr. CD-Rom, Kranj local Jon Stevec
Naj Gamer 99 Maribor PC Gamer 18. september 1999 City Center, Maribor Boštjan Kovač Nenad Plantak
Naj Gamer 99 Novo mesto PC Gamer 11. september 1999 Šentjernej pri Novem mestu Roqo Aleš Rešetič
Naj Gamer 99 Celje PC Gamer 4. september 1999 Kovinotehna Celje Hrabri Mišek Domen Glušič

Ultimate Race Pro

1998
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Idrija 98 Joker & Kos Computers 30. avgust 1998 Gostilna Kos, Idrija Lumpi Aleš Hace

Worms

2000
Ime Organizator Datum Lokacija Zmagovalec Drugouvrščeni
Naj Gamer 2k Celje PC Gamer 23. september 2000 Celje Lucijan Brance Srdjan Prodanovic