Telemach EPICENTER FERI LAN 18

From Lexiconn
Jump to navigation Jump to search
EPICENTER FERI LAN 18
Eclan18.jpg
Informacije
Serija EPICENTER LAN
Organizator SPID.si
Datum 2. - 3. marec 2019
Lokacija FERI, Maribor
Igre Counter-Strike: Global Offensive FIFA Fortnite Hearthstone
League of Legends Pro Evolution Soccer PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Rezultati
Prvo mesto Counter-Strike: Global Offensive Slovenija Agregat 10
Prvo mesto FIFA Slovenija Satsinoq
Prvo mesto Fortnite Slovenija Ciceey
Slovenija ZuS
Prvo mesto Hearthstone Slovenija LudiBlazer
Prvo mesto League of Legends Slovenija Dobra klima
Prvo mesto Pro Evolution Soccer Slovenija Dominho
Prvo mesto PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Slovenija Clone Wolves
Prvo mesto Tom Clancy's Rainbow Six Siege Hrvaška PURGERI

Osemnajsti EPICENTER LAN je potekal 2. in 3 marca 2019 v Mariboru.

Counter-Strike: Global Offensive

Udeležba

Ekipa Igralci
Hrvaška 21Arches Phay, Gigi, Fix, PUHHHHHH.exe, KugaOG
Slovenija Agregat 10 r0ck, copperhead, ElouS, Jerry, JuN1
Slovenija Ballerji entity, Lukeus, majolin, ZELElegend, Grmekk
Slovenija Bejž dol s kočije Vikingnator, Skocjanske Jame, jAx’, Sub-Zero, Stipe
Slovenija Čebabula iArnulf, Poppa, zagrab, Woozy, Tiimie
Slovenija Hare Krištan sy, Mejo, Bricky, ownchi, starize
Slovenija Huns 1Lusi0n, Zen, Fat Doggo, Fukich, Stealen
Slovenija HypedRetards Buxsl, Murka566, Kruhek11, Lucky6uy, Dejps
Slovenija insomnius bastards CreeD, BinksiLamp, psycho!, pAtaren, Allenious92
Slovenija KILLSHOT Jaseek, Destro_YD, KANSKY
Slovenija OMG Clan Nino, iTz Nick, SkidZo, Monkey, Tarzan
Slovenija Peanuts itsMusse, HorrorByMe, timigod, Cvelfi, Ajbu
Slovenija premisli2x The Adversary, Worx11, Timmy, Beon
Slovenija simdi hazir sikerimamanakujem, nystic_mipple, Irrumane, Frizer, Bombar
Slovenija SLG megax, shoker, JigglyPuff, GOMBA, malizizi
Slovenija [SpricerSquad] Bazur, reyn, DeeCoy, mak1, swishske
Slovenija Team-Phase black_s0ck, nejkoo, Cuftek, Fikuus<3, m1cha
Slovenija Team UVI tiiM, eRkec, FOOLZZ, 1annN, PORKA
Slovenija tihbot Chill, Saveeey, Bustem, aljek, n1nnx

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Slovenija tihbot 4-0 64-16
2. Slovenija Team-Phase 3-1 54-45
3. Slovenija KILLSHOT 2-2 52-47
4. Slovenija Huns 1-3 37-55
5. Slovenija [SpricerSquad] 0-4 20-64
Igre
SpricerSquad 1 16 Team-Phase
KILLSHOT 16 5 Huns
tihbot 16 6 Team-Phase
SpricerSquad 10 16 KILLSHOT
tihbot 16 2 Huns
Team-Phase 16 14 KILLSHOT
tihbot 16 6 KILLSHOT
Huns 16 7 SpricerSquad
tihbot 16 2 SpricerSquad
Huns 14 16 Team-Phase
Skupina B
1. Slovenija Agregat 10 4-0 69-19
2. Slovenija Team UVI 3-1 59-31
3. Slovenija Peanuts 2-2 46-43
4. Slovenija insomnius bastards 1-3 24-62
5. Slovenija HypedRetards 0-4 26-64
Igre
Agregat 10 16 4 HypedRetards
ib 5 16 PEanuts
Team UVI 16 2 HypedRetards
Agregat 10 16 1 ib
Team UVI 16 11 Peanuts
HypedRetards 14 16 ib
Team UVI 16 2 ib
Peanuts 3 16 Agregat 10
Team UVI 11 16 Agregat 10
Peanuts 16 6 HypedRetards
Skupina C
1. Hrvaška 21Arches 4-0 64-28
2. Slovenija Čebabula 3-1 61-25
3. Slovenija SLG 2-2 55-62
4. Slovenija simdi hazir 1-3 52-69
5. Slovenija OMG Clan 0-4 15-64
Igre
Čebabula 16 1 OMG Clan
SLG 28 26 simdi hazir
21Arches 16 1 OMG Clan
Čebabula 16 2 SLG
21Arches 16 5 simdi hazir
OMG Clan 4 16 SLG
21Arches 16 9 SLG
simdi hazir 5 16 Čebabula
21Arches 16 13 Čebabula
simdi hazir 16 9 OMG Clan
Skupina D
1. Slovenija Ballerji 3-0 48-9
2. Slovenija Hare Krištan 2-1 34-38
3. Slovenija premisli2x 1-2 34-40
4. Slovenija Bejž dol s kočije 0-3 19-48
Igre
HareKrištan 16 13 premisli2x
Ballerji 16 2 Bejž dol s kočije
HareKirštan 16 9 Bejž dol s kočije
premisli2x 5 16 Ballerji
HareKrištan 2 16 Ballerji
Bejž dol s kočije 8 16 premisli2x

Končnica

  Round of 16 Quarterfinals Semifinals Finals
                             
 Slovenija tihbot 16
 Slovenija Bejž dol s kočije 3
 Slovenija tihbot 0
 Slovenija Hare Krištan 2
 Slovenija Hare Krištan 16
 Slovenija KILLSHOT 2
 Slovenija Hare Krištan 2
 Slovenija Ballerji 0
 Slovenija Ballerji 16
 Slovenija Huns 7
 Slovenija Ballerji 2
 Slovenija premisli2x 0
 Slovenija Team-Phase 8
 Slovenija premisli2x 16
 Slovenija Hare Krištan 1
 Slovenija Agregat 10 2
 Slovenija Agregat 10 16
 Slovenija simdi hazir 2
 Slovenija Agregat 10 2
 Slovenija Čebabula 0
 Slovenija Čebabula 16
 Slovenija Peanuts 7
 Slovenija Agregat 10 2 Tretje mesto
 Slovenija Team UVI 0
 Hrvaška 21Arches 16  Slovenija Ballerji 1
 Slovenija insomnius bastards 3  Slovenija Team UVI 2
 Hrvaška 21Arches 0
 Slovenija Team UVI 2
 Slovenija Team UVI 16
 Slovenija SLG 9

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Agregat 10 r0ck, copperhead, ElouS, Jerry, JuN1 1.250€
Drugo mesto 2nd Slovenija Hare Krištan sy, Mejo, Bricky, ownchi, starize 500€
Tretje mesto 3rd Slovenija Team UVI tiiM, eRkec, FOOLZZ, 1annN, PORKA 250€
Četrto mesto 4th Slovenija Ballerji entity, Lukeus, majolin, ZELElegend, Grmekk

FIFA19

Rezultati

Končnica

  Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale
                             
 Slovenija Tinky1999 0
 Slovenija BMW-M-POWER 3
 Slovenija BMW-M-POWER 3
 Slovenija Timi93 0
 Slovenija Timi93 3
 Slovenija DaCo 0
 Slovenija BMW-M-POWER 0
 Slovenija Satsinoq 3
 Slovenija Mirsad 0
 Slovenija Satsinoq 3
 Slovenija Satsinoq 3
 Slovenija Mitja Matko 0
 Slovenija Mitja Matko 3
 Slovenija MiCo 0
 Slovenija Satsinoq 3
 Slovenija Ziginho 0
 Slovenija fishygeek 3
 Slovenija Svejk14 0
 Slovenija fishygeek 0
 Slovenija Ziginho 3
 Slovenija Ziginho 3
 Slovenija SLOarzo 0
 Slovenija Ziginho 3 Tretje mesto
 Slovenija Amadus 0
 Slovenija Rojko 0  Slovenija BMW-M-POWER 3
 Slovenija Amadus 3  Slovenija Amadus 0
 Slovenija Amadus 3
 Slovenija ViolaMB 0
 Slovenija Pjes 0
 Slovenija ViolaMB 3

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Satsinoq
Drugo mesto 2nd Slovenija Ziginho
Tretje mesto 3rd Slovenija BMW-M-POWER
Četrto mesto 4th Slovenija Amadus

Fortnite

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija We Liked Planes Ciceey, ZuS
Drugo mesto 2nd Slovenija W Endless, Cokei
Tretje mesto 3rd Hrvaška 3rdiez Hrvaška replix, Hrvaška noxious
Četrto mesto 4th Slovenija Youngsters sturennn, jazzy

Hearthstone

Skupinski del

Skupina A
1. Slovenija Luklel 4-1 13-6
2. Slovenija Necro 4-1 13-9
3. Slovenija Bl3kunja 3-2 9-10
4. Slovenija Cene 3-2 11-8
5. Slovenija Oxy 1-4 9-14
6. Slovenija Player 0-5 7-15
Igre
Cene 2 3 Necro
Oxy 3 2 Player
Bl3kunja 0 3 Luklel
Player 1 3 Cene
Necro 1 3 Luklel
Oxy 2 3 Bl3kunja
Luklel 1 3 Cene
Player 2 3 Bl3kunja
Necro 3 2 Oxy
Bl3kunja 3 0 Cene
Luklel 3 2 Oxy
Player 2 3 Necro
Oxy 0 3 Cene
Necro 3 0 Bl3kunja
Player 0 3 Luklel
Skupina B
1. Slovenija LudiBlazer 4-1 14-5
2. Slovenija jsalcmy 3-2 12-9
3. Slovenija Oxyy 3-2 10-10
4. Slovenija Zvenegano 2-3 9-12
5. Slovenija Sneaky Squid 1-3 5-9
6. Slovenija M4TIK 1-3 5-10
Igre
Oxyy 3 0 M4TIK
jsalcmy 2 3 LudiBlazer
Sneaky Squid 2 3 Zvenegano
LudiBlazer 2 3 Oxyy
Zvenegano 1 3 M4TIK
jsalcmy 3 0 Sneaky Squid
Oxyy 3 2 Zvenegano
LudiBlazer 3 0 Sneaky Squid
M4TIK 2 3 jsalcmy
Sneaky Squid 3 0 Oxyy
Zvenegano 3 1 jsalcmy
LudiBlazer 3 0 M4TIK
Oxyy 1 3 jsalcmy
Sneaky Squid M4TIK
Zvenegano 0 3 LudiBlazer

Končnica

  Polfinale finale
             
 Slovenija Luklel L
 Slovenija jsalcmy W
 Slovenija jsalcmy L
 Slovenija LudiBlazer W
 Slovenija LudiBlazer W
 Slovenija Necro L Tretje mesto
 Slovenija Luklel W
 Slovenija Necro L

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija LudiBlazer
Drugo mesto 2nd Slovenija jsalcmy
Tretje mesto 3rd Slovenija Luklel
Četrto mesto 4th Slovenija Necro

League of Legends

Udeležba

Ekipa Igralci
Slovenija Dobra klima Hahster, Flooki, gtrik, Subbex, prmK
Slovenija DoM Darkness v2, Nighthawk, Kyanna, Škorjanc, Nadro
Slovenija Hitra akcija shaaarkY, Peeri, KiNG, Hachi, Hutch
Slovenija Backstabbed Apples, KenRuto, ItsFkinSpartan, Psihy, Pinky1
Slovenija Onyxia KappaSprite, Illusion, iM4rko, WildCat LFT, Noxiii
Slovenija HQG Beyond, salamovic, Kr1ptic, Gacho, CrazyMiha
Slovenija Vojniški L9 LIPFY, T0XIC, Dr. Mag. Potato, LegendEloc, Onchaw v2
Slovenija PapaSquad PixL, Jure, Nacho, Gralli, Jumbo
Slovenija Delta Fox Academy ThePainGameGG, Scylla, Lep Fant, ProFaker, Commie Props
Slovenija Pet Razdelilcev ChillOutJr, Humblebuble, SwagasaurusRex, Redavor, Trollmonster
Slovenija Ironmen Slick Widdy, treZZen, MadMuff1n, disturbed99, N1doking
Slovenija Stalin's Potatoes? Jazsemedini, Elisius, 6aRQww87n5PQWMny, fameousRoad, Era Potato

Rezultati

  Četrtfinale Polfinale Finale
                     
 Slovenija Dobra klima 2
 Slovenija Delta Fox Academy 0
 Slovenija Dobra klima 2
 Slovenija Backstabbed 0
 Slovenija Backstabbed 2
 Slovenija Vojniški L9 0
 Slovenija Dobra klima 2
 Slovenija DoM 1
 Slovenija Hitra akcija 2
 Slovenija Onyxia 0
 Slovenija Hitra akcija 1 Tretje mesto
 Slovenija DoM 2  Slovenija Backstabbed 1
 Slovenija PapaSquad 0
 Slovenija Hitra akcija 2
 Slovenija DoM 2

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Dobra klima Hahster, Flooki, gtrik, Subbex, prmK
Drugo mesto 2nd Slovenija DoM Darkness v2, NightHawk, Kyanna, Škorjanc, Nadro
Tretje mesto 3rd Slovenija Hitra akcija shaaarkY, Peeri, KiNG, Hachi, Hutch
Četrto mesto 4th Slovenija Backstabbed Apples, KenRuto, ItsFkinSpartan, Psihy, Pinky1

PES19

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Slovenija Irfas 2-0 4-1
2. Slovenija Toretto 1-1 3-3
3. Slovenija klemN 0-2 1-4
Igre
Toretto 1 2 Irfas
klemN 0 2 Irfas
klemN 1 2 Toretto
Skupina b
1. Slovenija Dominho 2-0 4-1
2. Slovenija Pertinho 1-1 2-2
3. Slovenija GapoKing 0-2 1-4
Igre
Dominho 2 1 GapoKing
Pertinho 2 0 GapoKing
Pertinho 0 2 Dominho

Končnica

  Polfinale Finale
             
 Slovenija Irfas 2
 Slovenija Pertinho 1
 Slovenija Irfas 1
 Slovenija Dominho 2
 Slovenija Dominho
 Slovenija Toretto 0 Tretje mesto
 Slovenija Pertinho 1
 Slovenija Toretto 0

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Dominho
Drugo mesto 2nd Slovenija Irfas
Tretje mesto 3rd Slovenija Pertinho
Četrto mesto 4th Slovenija Toretto

PUBG

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Clone Wolves
Drugo mesto 2nd Slovenija 1MMORTAL

Rainbow Six Siege

Udeležba

Ekipa Igralci
Slovenija BoosterCoppers Virch, Izzie, MrAlseus, JanRams56, Rookxc
Slovenija Debils TheRealGrogl, DrSoldier, TacoSnail, DrPulsedMalone, URBII
Slovenija Deranged Esports Keks, Yikes, drateR, L1on, N1K0
Slovenija HereToWin Lakii, P3likanSan, ET, PsychoDuck, Le0Ts
Slovenija Kekci er0nixx, Prihaja_Nodi, Anzezaf, Mr.Bacon_Killer, IIINe00eNIII
Slovenija Misfits Yuno, benkooh, EroGod, sasko, Lepec
Slovenija Mystic MamaDuck, renejc, krneki11, BabyDuck, Arktos
Hrvaška PURGERI Hrvaška Joozha, Hrvaška Medicz, Hrvaška Judge, Hrvaška genitech, Hrvaška soulseeker, Hrvaška Lakii

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Hrvaška Purgeri 3-0 9-0
2. Slovenija Deranged Esports 2-1 6-3
3. Slovenija BoostedCoppers 1-2 3-6
4. Slovenija Mystic 0-3 0-9
Igre
Mystic 0 3 BoostedCoppers
Purgeri 3 0 Deranged Esports
Deranged Esports 3 0 Mystic
BoostedCoppers 0 3 Purgeri
Purgeri 3 0 Mystic
Deranged Esports 3 0 BoostedCoppers
Skupina B
1. Slovenija HereToWin 3-0 9-0
2. Slovenija Kekci 2-1 6-3
3. Slovenija Misfits 1-2 3-6
4. Slovenija Debils 0-3 0-9
Igre
HereToWin 3 0 Misfits
Debils 0 3 Kekci
Kekci 0 3 HereToWin
Misfits 3 0 Debils
HereToWin 3 0 Debils
Kekci 3 0 Misfits

Končnica

 
             
 Hrvaška Purgeri W
 Slovenija Kekci
 Hrvaška Purgeri W
 Slovenija HereToWin
 Slovenija Deranged Esports
 Slovenija HereToWin W Tretje mesto
 Slovenija Kekci
 Slovenija Deranged Esports W

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Hrvaška PURGERI Hrvaška Joozha, Hrvaška Medicz, Hrvaška Judge, Hrvaška genitech, Hrvaška soulseeker
Drugo mesto 2nd Slovenija HereToWin lakii, P3likanSan, ET, psychoduck, LEO
Tretje mesto 3rd Slovenija Deranged Esports Keks, Yikes, drateR, L1on, N1K0
Četrto mesto 4th Slovenija Kekci er0nixx, PrihajaNodi, Anzezaf, Mr.Bacon_Killer, IIINe00eNIII

Viri

  1. Poročilo dogodka na redbull.com
  2. Rezultati CS:GO tekmovanja
  3. Rezultati FIFA tekmovanja
  4. Rezultati HS tekmovanja
  5. Rezultati LoL tekmovanja
  6. Rezultati PES tekmovanja
  7. Rezultati R6S tekmovanja
  8. liquipedia.net Rainbow Six Epicenter Lan 18
  9. Aftermovie