NKBM EPICENTER LAN 13

From Lexiconn
Jump to navigation Jump to search
NKBM EPICENTER LAN 13
Eclan13.png
Informacije
Serija EPICENTER LAN
Organizator SPID.si
Pretep.si (FGC)
Sponzor NKBM
T2
Datum 16. - 17. april 2017
Lokacija FRI, Ljubljana
Igre Counter-Strike: Global Offensive FIFA Guilty Gear Xrd -Revelator-
Hearthstone League of Legends Rocket League Street Fighter V
Rezultati
Prvo mesto Counter-Strike: Global Offensive Slovenija Fury Gaming
Prvo mesto FIFA Slovenija Jureman
Prvo mesto Guilty Gear Xrd -Revelator- Slovenija Junior
Prvo mesto Hearthstone Slovenija LaughingLama
Prvo mesto League of Legends Slovenija Yaes
Prvo mesto Rocket League Slovenija Seemon boyts
Slovenija Krampo
Prvo mesto Street Fighter V Slovenija Command.DOS

NKBM EPICENTER LAN 13 je potekal 16. in 17. aprila 2017 v prostorih Fakultete za računalništvo in informatiko.

Counter-Strike: Global Offensive

Udeležba

hodu pa kilou - celezi

Rezultati

Skupinski del

Skupina 1
1. Slovenija Fury Gaming 7-1 112-33
2. Slovenija to zih cita 7-1 117-66
3. Slovenija CULAN 7-1 123-66
4. Slovenija No Clue 5-3 96-85
5. Slovenija 24Litru 4-4 86-81
6. Slovenija 3glav 3-5 110-121
7. Slovenija EKIPA COZZIX 2-6 65-116
8. Slovenija ROTOPIKEC 1-7 45-107
9. Slovenija Low Expectations 0-8 33-112
Igre
to zih cita 16 2 RITOPIKEC
CULAN 16 1 EKIPA COZZIX
No Clue 16 8 24Litru
3glav 16 7 Low Expectations
Fury Gaming 16 0 RITOPIKEC
to zih cita 16 13 24Litru
CULAN 16 0 Low Expectations
No Clue 19 17 3glav
Fury Gaming 16 3 EKIPA COZZIX
RITOPIKEC 6 16 24Litru
to zih cita 22 20 3glav
CULAN 16 5 No Clue
Fury Gaming 16 5 24Litru
EKIPA COZZIX 16 10 Low Expectations
RITOPIKEC 9 16 3glav
to zih cita 15 19 CULAN
Fury Gaming 16 2 Low Expectations
24Litru 16 6 3glav
EKIPA COZZIX 9 16 No Clue
RITOPIKEC 2 16 CULAN
Fury Gaming 16 4 3glav
Low Expectations 3 16 No Clue
24Litru 12 16 CULAN
EKIPA COZZIX 2 16 to zih cita
Fury Gaming 16 14 No Clue
3glav 15 19 CULAN
Low Expectations 1 16 to zih cita
EKIPA COZZIX 16 10 RITOPIKEC
Fury Gaming 16 5 CULAN
No Clue 9 16 to zih cita
Low Expectations 10 16 RITOPIKEC
24Litru 16 5 EKIPA COZZIX
Fury Gaming 0 1 to zih cita
No Clue 1 0 RITOPIKEC
3glav 16 13 EKIPA COZZIX
Skupina 2
1. Slovenija laufu pa kilou 7-0 112-49
2. Slovenija wallbang.me 6-1 109-44
3. Slovenija on the_gear 4-3 93-71
4. Slovenija hodu pa kilou 4-3 96-78
5. Slovenija memphisto 3-4 57-89
6. Slovenija victorium Cor 2-5 67-94
7. Slovenija Full bonus team 1-6 58-107
8. Slovenija Synergy 1-6 42-102
Igre
laufu pa kilou 16 4 Synergy
wallbang.me 16 0 memphisto
on the_gear 16 3 Full bonus team
Victorium Cor 11 16 hodu pa kilou
laufu pa kilou 16 0 memphisto
Synergy 11 16 Full bonus team
wallbang.me 16 9 hodu pa kilou
on the_gear 16 11 Victorium Cor
laufu pa kilou 16 8 Full bonus team
memphisto 9 16 hodu pa kilou
Synergy 16 6 Victorium Cor
wallbang.me 16 9 on the_gear
laufu pa kilou 16 14 hodu pa kilou
Full bonus team 14 16 Victorium Cor
memphisto 16 13 on the_gear
Synergy 2 16 wallbang.me
laufu pa kilou 16 3 Victorium Cor
hodu pa kilou 9 16 on the_gear
Full bonus team 4 16 wallbang.me
memphisto 16 7 Synergy
laufu pa kilou 16 7 on the_gear
Victorium Cor 4 16 wallbang.me
hodu pa kilou 16 2 Synergy
Full bonus team 5 16 memphisto
laufu pa kilou 16 13 wallbang.me
on the_gear 16 0 Synergy
Victorium Cor 16 0 memphisto

Končnica

  Četrtfinale Polfinale Finale
                     
 Slovenija Fury Gaming 2
 Slovenija hodu pa kilou 0
 Slovenija Fury Gaming 2
 Slovenija CULAN 0
 Slovenija wallbang.me 0
 Slovenija CULAN 2
 Slovenija Fury Gaming 2
 Slovenija laufu pa kilou 0
 Slovenija laufu pa kilou 2
 Slovenija No Clue 0
 Slovenija laufu pa kilou 2 Tretje mesto
 Slovenija to zih cita 1  Slovenija to zih cita 1
 Slovenija to zih cita 2
 Slovenija CULAN 2
 Slovenija on the_gear 0

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Fury Gaming Bustem, saveeey, MaTaFe, guGi, Hrvaška brky
Drugo mesto 2nd Slovenija laufu pa kilou sy, mejo, ownchi, m3phist0, Bricky
Tretje mesto 3rd Slovenija CULAN Limixx, eRike, 1annN, PORKA, janinho
Četrto mesto 4th Slovenija to zih cita Zupko, tiiM, oen, kratkamiza, Luksus

FIFA

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Jureman
Drugo mesto 2nd Slovenija Gape

Guilty Gear Xrd -Revelator-

Rezultati

Skupinski del

Skupina
1. Slovenija Fapko 3-1 6-2
2. Slovenija Virus 3-1 6-2
3. Slovenija Pigo 2-2 4-5
4. Slovenija Hollyonion 2-2 5-4
5. Slovenija NeoTensai 0-4 0-8
Igre
Hollyonion 2 0 NeoTensai
Virus 2 0 Pigo
NeoTensai 0 2 Fapko
Virus 2 0 Hollyonion
Fapko 2 0 Pigo
NeoTensai 0 2 Virus
Virus 0 2 Fapko
Hollyonion 1 2 Pigo
Fapko 0 2 Hollyonion
Pigo 2 0 NeoTensai
Skupina
1. Slovenija Junior 3-0 6-2
2. Slovenija Cpat 2-1 5-2
3. Slovenija Command.DOS 1-2 3-4
4. Slovenija Kugelnmeister 0-3 0-6
Igre
Junior 2 0 Kugelnmeister
Cpat 2 0 Command.DOS
Command.DOS 1 2 Junior
Cpat 2 0 Kugelnmeister
Junior 2 1 Cpat
Command.DOS 2 0 Kugelnmeister

Končnica

  1. krog 2. krog 3. krog 4. krog WB/LB Finale Finale
                 
Winners' bracket
 Slovenija Junior 2
 Slovenija NeoTensai 2
 Slovenija NeoTensai 0
 Slovenija Kugelnmeister 0  Slovenija Junior 2
 Slovenija Virus 1
 Slovenija Cpat 0
 Slovenija Virus 2
 Slovenija Junior 2
 Slovenija Fapko 0
 Slovenija Fapko 2
 Slovenija Pigo
 Slovenija Pigo 0
 BYE  Slovenija Fapko 2
 Slovenija Command.DOS 0
 Slovenija Hollyonion 1  Slovenija Junior 2
 Slovenija Command.DOS 2  Slovenija Fapko 0
 
Losers' bracket
 Slovenija Virus 2
 Slovenija Pigo 1
 Slovenija Hollyonion 2  Slovenija Hollyonion 1  Slovenija Fapko 2
 Slovenija Hollyonion 2  Slovenija Virus 0
 Slovenija Kugelnmeister 0  Slovenija Cpat 0
 Slovenija Cpat 2
 Slovenija Command.DOS 1
 Slovenija Cpat 2
 Slovenija NeoTensai  Slovenija Cpat 2
 Slovenija NeoTensai 0
 BYE

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Ekipa Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Junior
Drugo mesto 2nd Slovenija Fapko
Tretje mesto 3rd Slovenija Cpat NWR
Četrto mesto 4th Slovenija Virus

Hearthstone

Rezultati

Winners Bracket

  WB Round 1 WB Round 2 WB Round 3 WB Round 4
                                     
 Slovenija mrco 3
 Slovenija ANDROtaker 2
 Slovenija Philipll 0
 Slovenija Philipll 3
 Slovenija mrco 2
 Slovenija FCGovno 3
 Slovenija FCGovno 3
 Slovenija SMorc
 Slovenija SMorc 2
 BYE
 Slovenija FCGovno 3
 Slovenija LaughingLama 2
 Slovenija LaughingLama 3
 Slovenija BadTweety 0
 Slovenija Fapko 0
 Slovenija Fapko 3
 Slovenija LaughingLama 3
 Slovenija Bagi1230 0
 Slovenija Bagi1230 3
 Slovenija Frixi 3
 Slovenija Frixi 0
 Slovenija DestructX 1
 Slovenija EpicTroll 3
 Slovenija BlackBeef 3
 Slovenija BlackBeef 1
 Slovenija Illusion 2
 Slovenija EpicTroll 1
 Slovenija Ivan_HS 3
 Slovenija Ivan_HS 3
 Slovenija Luklel
 Slovenija Luklel 2
 BYE
 Slovenija Ivan_HS 1
 Slovenija ChuckNorris 3
 Slovenija Zmesnjavca 0
 Slovenija Autumn 2
 Slovenija Darkweiss 3
 Slovenija Darkweiss 3
 Slovenija Darkweiss 1
 Slovenija ChuckNorris 3
 Slovenija Pezzi16 1
 Slovenija Nelex 0
 Slovenija ChuckNorris 3
 Slovenija ChuckNorris 3

Losers Bracket

  LB Round 1 LB Round 2 LB Round 3 LB Round 4 LB Round 5
                                                     
 Slovenija Pezzi16 0
 Slovenija DestructX 3  Slovenija Bagi1230 1
 Slovenija DestructX 3
 Slovenija DestructX 3
 Slovenija Zmesnjavca 0
 Slovenija Zmesnjavca 3
 Slovenija Ivan_HS 1
 Slovenija BadTweety 2  Slovenija DestructX 2
 Slovenija mrco 3
 Slovenija mrco 3
 Slovenija Luklel
 BYE  Slovenija mrco 3
 Slovenija Luklel 0
 Slovenija ANDROtaker 0
 Slovenija ANDROtaker 3
 Slovenija BlackBeef 0
 Slovenija ANDROtaker 3
 Slovenija Frixi 3
 Slovenija Nelex 0  Slovenija Darkweiss 3
 Slovenija Frixi 1
 Slovenija Fapko 1
 Slovenija Fapko 3
 Slovenija Fapko 3
 Slovenija LaughingLama 3
 Slovenija Autumn 1  Slovenija Darkweiss 3
 Slovenija Darkweiss 1
 Slovenija Illusion 2
 Slovenija SMorc
 BYE  Slovenija EpicTroll 2
 Slovenija SMorc 2
 Slovenija Illusion 3
 Slovenija Illusion 3
 Slovenija Philipll 2
 Slovenija Illusion 3

Final Bracket

     
From Winners Bracket
Grand Final
 Slovenija FCGovno 2
 Slovenija ChuckNorris 2
 Slovenija ChuckNorris 3
 Slovenija LaughingLama 3
 Slovenija FCGovno 2
From Losers Bracket
 Slovenija LaughingLama 3
 Slovenija mrco 1
 Slovenija LaughingLama 3

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija LaughingLama
Drugo mesto 2nd Slovenija ChuckNorris
Tretje mesto 3rd Slovenija FCGovno
Četrto mesto 4th Slovenija mrco
5th - 6th Slovenija Ivan_HS
5th - 6th Slovenija Darkweiss
7th - 8th Slovenija DestructX
7th - 8th Slovenija Illusion

League of Legends

Udeležba

Ekipa Igralci
Slovenija Dab at ace Sajnivuažn
Slovenija Dark Liquid eSports Syrang
Slovenija THC E-sports Penkejk
Slovenija UG Reality darkness v2, LIPFY, Hahster, Subbex, Apples
Slovenija Yaes HUTCHINSON, IcyStrike, Škorjanc, OtherOne, DePsi
Slovenija Zajčje Tačke KenRuto, Agwa, gtrik, nik, Hachi

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Slovenija UG Reality 5-0
2. Slovenija Yaes 4-1
3. Slovenija Zajčje Tačke 3-2
4. Slovenija THC E-sports 1-4
5. Slovenija Dab at ace 1-4
6. Slovenija Dark Liquid eSports 1-4
Igre skupine A
THC E-sports 0 1 UG Reality
Dab at ace 0 1 Zajčje Tačke
DLeS 0 1 Yaes
THC E-sports 0 1 Zajčje Tačke
UG Reality 1 0 Yaes
Dab at ace 1 0 DLeS
THC E-sports 0 1 Yaes
Zajčje Tačke 1 0 DLeS
UG Reality 1 0 Dab at ace
THC E-sports 0 1 DLeS
Yaes 1 0 Dab at ace
Zajčje Tačke 0 1 UG Reality
THC E-sports 1 0 Dab at ace
DLeS 0 1 UG Reality
Yaes 1 0 Zajčje Tačke

Končnica

  Ro6 Polfinale Finale
     
 Slovenija UG Reality 2
 Slovenija THC E-sports 2
 Slovenija THC E-sports 0
 Slovenija Dab at ace 0  Slovenija UG Reality 1
 Slovenija Yaes 2
 Slovenija Yaes 2
 Slovenija Zajčje Tačke 2
 Slovenija Zajčje Tačke 1
 Slovenija Dark Liquid eSports 0

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Yaes HUTCHINSON, IcyStrike, Škorjanc, OtherOne, DePsi
Drugo mesto 2nd Slovenija UG Reality darkness v2, LIPFY, Hahster, Subbex, Apples
Round of 4 Ro4 Slovenija THC E-sports Penkejk
Round of 4 Ro4 Slovenija Zajčje Tačke KenRuto, Agwa, gtrik, nik, Hachi

Rocket League

Rezultati

Skupinski del

Skupina 1
1. Slovenija Whew. 6-0 15-1
2. Slovenija Deep Threat 5-1 13-5
3. Slovenija Supreme 4-2 9-9
4. Slovenija AVALANCHE 3-3 9-10
5. Slovenija Prodze 2-4 5-13
6. Slovenija NeverLucky 1-5 2-15
7. Slovenija Isontius 0-6 /-/
Igre Skupine 1
Isontius W Deep Threat
Whew. 3 0 NeverLucky
AVALANCHE 3 0 Prodze
Supreme 0 3 Deep Threat
Isontius W Prodze
Whew. 3 0 AVALANCHE
Supreme 3 0 NeverLucky
Deep Threat 3 0 Prdze
Isontius W Whew.
Supreme 3 2 Prodze
Neverlucky 1 3 AVALANCHE
Deep Threat 1 3 Whew.
Supreme 3 1 AVALANCHE
Prodze 0 3 Whew.
NeverLucky W Isontius
Supreme 0 3 Whew.
AVALANCHE W Isontius
NeverLucky 0 3 Deep Threat
Supreme W Isontius
AVALANCHE 2 3 Deep Threat
Prodze 3 1 NeverLucky

Končnica

  Round 1 Round 2 LB Polfinale WB/LB Finale Finale
                                       
Winners bracket
 Slovenija Whew.
 BYE
 Slovenija Whew. 2
 Slovenija AVALANCHE 0
 Slovenija AVALANCHE 2
 Slovenija Prodze 1
 Slovenija Whew. 3
 Slovenija Deep Threat 1
 Slovenija Deep Threat W
 Slovenija Isontius L
 Slovenija Deep Threat 2
 Slovenija Supreme 0
 Slovenija Supreme 2  Slovenija Whew. 1
 Slovenija NeverLucky 0  Slovenija Supreme 3
 
Losers bracket
 Slovenija Supreme 2
 Slovenija Prodze
 Slovenija Prodze 0  Slovenija Deep Threat 2
 BYE  Slovenija Supreme 2
 Slovenija Supreme 3
 Slovenija AVALANCHE 1
 Slovenija AVALANCHE 2
 Slovenija NeverLucky W
 Slovenija NeverLucky 0
 Slovenija Isontius L

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Supreme Seemon boyts, Krampo
Drugo mesto 2nd Slovenija Whew.
Tretje mesto 3rd Slovenija Deep Threat
Četrto mesto 4th Slovenija AVALANCHE

Viri

  1. Poročilo
  2. CS rezultati
  3. HS rezultati
  4. RL rezultati
  5. LoL rezultati
  6. rezultati za SF in GG