Radioactive LAN 5

From Lexiconn
Jump to navigation Jump to search
Radioactive LAN #5
Rlan5.png
Informacije
Serija Radioactive LAN
Organizator Radioactive LAN
Datum 21. - 22. februar 2015
7. - 8. marec 2015
Lokacija MC Krško, Krško
Igre Call of Duty: Black Ops II Counter-Strike: Global Offensive Dota 2 Hearthstone League of Legends
Rezultati
Prvo mesto Call of Duty: Black Ops II Slovenija Cemoxic
Prvo mesto Counter-Strike: Global Offensive Slovenija Hackbait
Prvo mesto Dota 2 Slovenija Gosenice
Prvo mesto Hearthstone Slovenija Interista
Prvo mesto League of Legends Slovenija Team Phaxi

Radioactive LAN #5 je peti Radioactive LAN. Potekal je v marcu 2015, vendar v 2 delih, na prvem 21. in 22. februarja so se odvijala tekmovanja v Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends in Hearthstone, 7. in 8. marca pa v Dota 2 in Call of Duty 2.

Call of Duty: Black Ops II 3v3

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Slovenija Baws 2-1-0 38-22
2. Slovenija Mrgice 1-1-1 36-34
3. Slovenija Eigre.si 1-2 28-33
4. Slovenija Fragnation 1-2 24-37
Igre
Eigre.si 6 13 Baws
Fragnation 13 11 Mrgice
Eigre.si 9 13 Mrgice
Baws 13 4 Fragnation
Eigre.si 13 7 Fragnation
Mrgice 12 12 Baws
Skupina B
1. Slovenija Nedmaise 3-0 39-20
2. Slovenija 1811 2-1 30-30
3. Slovenija Cemoxic 1-2 34-36
4. Slovenija SLOHOOK 0-3 22-39
Igre
Cemoxic 1 13 Nadmaise
SLOHOOK 7 13 1811
Cemoxic 10 13 1811
Nadmaise 13 5 SLOHOOK
Cemoxic 13 10 SLOHOOK
1811 4 13 Nadmaise

Končnica

  1. krog 2. krog 3. krog WB/LB Finale Finale
                                       
Winners bracket
 Slovenija Baws 2
 Slovenija SLOHOOK 0
 Slovenija Baws 2
 Slovenija 1811 0
 Slovenija 1811 2
 Slovenija Eigre.si 0
 Slovenija Baws 0
 Slovenija Cemoxic 2
 Slovenija Nedmaise 2
 Slovenija Fragnation 0
 Slovenija Nedmaise 1
 Slovenija Cemoxic 2
 Slovenija Mrgice 0  Slovenija Cemoxic 1
 Slovenija Cemoxic 2  Slovenija Baws 0
 
Losers bracket
 Slovenija Nedmaise 1
 Slovenija Eigre.si 1
 Slovenija Eigre.si 0  Slovenija Baws 1
 Slovenija SLOHOOK 0  Slovenija Nedmaise 0
 Slovenija Fragnation 0
 Slovenija Fragnation 1
 Slovenija 1811 0
 Slovenija Mrgice 0
 Slovenija Fragnation 1
 Slovenija Fragnation 1

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Cemoxic 2x SteelSeries Flux in-Ear Pro, 1x SteelSeries 7H USB
Drugo mesto 2nd Slovenija Baws 3x Ozone Blade
Tretje mesto 3rd Slovenija Fragnation pitastrudl 3x SteelSeries QCK
Četrto mesto 4th Slovenija Nedmaise

Counter-Strike: Global Offensive

Udeležba

Ekipa Igralci
Slovenija Team MiA eLephaNt, Krawca, sm1, Over, giga
Slovenija Hackbait n1nnx, saveeey, guGi, Lulu, SERVAY
Slovenija Primates pitastrudl, MaTaFe, BeVc, bobar
Slovenija Versive deveti
Slovenija Sunrizzerz qzmamba, wortex
Slovenija 4Goten proof BM, PORKA, zan, 1100flow, magazin

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Slovenija Team MiA 2-1-0 47-34
2. Slovenija Sunrizzerz 2-1 45-32
3. Slovenija Excelsion 1-1-1 44-35
4. Slovenija 3glav 0-3 13-48
Igre
Excelsion 13 16 Sunrizzerz
3glav 6 16 Team MiA
Team MiA 15 15 Excelsion
Sunrizzerz 16 3 3glav
Excelsion 16 4 3glav
Team MiA 16 13 Sunrizzerz
Skupina B
1. Slovenija F.R.A.G. 3-0 33-8
2. Slovenija iBuyBananas 2-1 21-18
3. Slovenija dog3 1-2 7-32
4. Slovenija 4fun 0-3 0-3
Igre
4fun FW Bananas
dog3 4 16 F.R.A.G.
F.R.A.G. FW 4fun
Bananas 16 2 dog3
4fun FW dog3
F.R.A.G. 16 4 Bananas
Skupina C
1. Slovenija Hackbait 2-1-0 47-26
2. Slovenija 4Goten 2-1 42-22
3. Slovenija Euthenisa 1-1-1 34-33
4. Slovenija Versive 0-3 6-48
Igre
Hackbait 15 15 Euthenisa
Versive 3 16 4Goten
4Goten 10 16 Hackbait
Euthenisa 16 2 Versive
Hackbait 16 1 Versive
4Goten 16 3 Euthenisa
Skupina D
1. Slovenija Primates 3-0 48-8
2. Slovenija Kibluski 2-1 35-32
3. Slovenija Unitato 1-2 30-35
4. Slovenija Team Exel 0-3 10-48
Igre
Primates 16 3 Kibluski
Unitato 16 3 Exel
Exel 3 16 Primates
Kibluski 16 12 Unitato
Primates 16 2 Unitato
Exel 4 16 Kibluski

Končnica

  Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale
                             
 Slovenija Hackbait 16
 Slovenija Team Exel 9
 Slovenija Hackbait 16
 Slovenija Euthenisa 6
 Slovenija Euthenisa 16
 Slovenija Kibluski 14
 Slovenija Hackbait 2
 Slovenija Primates 1
 Slovenija 4Goten 16
 Slovenija Unitato 0
 Slovenija 4Goten 13
 Slovenija Primates 16
 Slovenija Versive 0
 Slovenija Primates FW
 Slovenija Hackbait 2
 Slovenija Sunrizzerz 0
 Slovenija Team MiA 16
 Slovenija 4fun 0
 Slovenija Team MiA 16
 Slovenija iBuyBananas 14
 Slovenija Excelsion 19
 Slovenija iBuyBananas 21
 Slovenija Team MiA 0 Tretje mesto
 Slovenija Sunrizzerz 2
 Slovenija Sunrizzerz 16  Slovenija Team MiA 0
 Slovenija dog3 2  Slovenija Primates 2
 Slovenija Sunrizzerz 16
 Slovenija F.R.A.G 6
 Slovenija 3glav 0
 Slovenija F.R.A.G 16

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Hackbait n1nnx, saveeey, guGi, Lulu, SERVAY
Drugo mesto 2nd Slovenija Sunrizzerz qzmamba, wortex
Tretje mesto 3rd Slovenija Primates pitastrudl, MaTaFe, BeVc, bobar, Whu
Četrto mesto 4th Slovenija Team MiA eLephaNt, Krawca, sm1, Over, giga

Dota 2

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Slovenija Gosenice 2-0
2. Slovenija Metuljcki 1-1
3. Slovenija 420 ekipa 0-2
Igre
Metuljcki 0 1 Gosenice
420 ekipa 0 1 Gosenice
420 ekipa 0 1 Metuljcki
Skupina B
1. Slovenija 3320 2-0
2. Slovenija Danilove Maryetice 1-1
3. Slovenija Scrubwrecker 0-2
Igre
Danilove Maryetice 0 1 3320
Scrubwrecker 0 1 3320
Scrubwrecker 0 1 Danilove Maryetice

Končnica

  Grand Final
         
 Slovenija Gosenice 1
 Slovenija Danilove Maryetice 0
 Slovenija Gosenice 0
 Slovenija Metuljcki 1
 Slovenija 3320 0
 Slovenija Metuljcki 1
 Slovenija Metuljcki 0
 Slovenija Gosenice 1
 Slovenija Danilove Maryetice 0
 
 Slovenija 420 ekipa 1  Slovenija Gosenice 1
   Slovenija 420 ekipa 0
 Slovenija 3320 0
 Slovenija 3320 1
 Slovenija 3320 1
 
 Slovenija Scrubwrecker 0
 

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Gosenice Meemaw, Fezo, Domc, EleGiggle, Dread Boy 5x SteelSeries Flux
Drugo mesto 2nd Slovenija Metuljcki saske, kavselj, jevso, Bunny, krayzee 5x Ozone Blade
Tretje mesto 3rd Slovenija 3320 Pingvinček, Plazzar, TooManySecrets, GX, DrYuri 5x SteelSeries QCK
Četrto mesto 4th Slovenija 420 ekipa

Hearthstone

Rezultati

Winners Bracket

  WB 1. krog WB 2. krog WB 3. krog WB 4. krog
                                     
 Slovenija Interista 3
 Slovenija Xeruptor 0
 Slovenija Tooez 0
 Slovenija Tooez 3
 Slovenija Interista 3
 Slovenija Dagger 2
 Slovenija Dagger 3
 Slovenija zaephyr
 Slovenija zaephyr 2
 BYE
 Slovenija Interista 3
 Slovenija Barricade 2
 Slovenija Nasikanc 1
 Slovenija Barricade 3
 Slovenija Barricade 3
 Slovenija Mlasic 1
 Slovenija Barricade 3
 Slovenija OnceUponTime 2
 Slovenija OnceUponTime 3
 Slovenija Kozhell 3
 Slovenija Kozhell 1
 Slovenija Illusion 1
 Slovenija Jaay 3
 Slovenija Grimmjow 3
 Slovenija Grimmjow 1
 Slovenija Mephisto 0
 Slovenija Jaay 0
 Slovenija Defoo 3
 Slovenija HamesterJonny 0
 Slovenija Ultratus501 2
 Slovenija Defoo 3
 Slovenija Defoo 3
 Slovenija Defoo 1
 Slovenija MaLius 3
 Slovenija Kenaph 3
 Slovenija LoveHate 0
 Slovenija Kektz 2
 Slovenija Kektz 3
 Slovenija Kenaph 1
 Slovenija MaLius 3
 Slovenija MaLius 3
 Slovenija TheLunca00 3
 Slovenija TheLunca00 0
 Slovenija DarthBarbie 0

Losers Bracket

  LB 1. krog LB 2. krog LB 3. krog LB 4. krog LB 5. krog
                                                     
 Slovenija TheLunca00 3
 Slovenija Illusion 1  Slovenija OnceUponTime 1
 Slovenija TheLunca00 3
 Slovenija TheLunca00 3
 Slovenija Mlasic 1
 Slovenija Kektz
 Slovenija Defoo 3
 Slovenija Mlasic W  Slovenija TheLunca00 1
 Slovenija Grimmjow 2
 Slovenija Grimmjow 3
 Slovenija HamsterJonny
 BYE  Slovenija Dagger 1
 Slovenija HamsterJonny 0
 Slovenija Grimmjow 3
 Slovenija Grimmjow 3
 Slovenija Grimmjow 3
 Slovenija Xeruptor 1
 Slovenija Kozhell 0
 Slovenija DarthBarbie 3  Slovenija Kenaph 0
 Slovenija DarthBarbie 1
 Slovenija LoveHate 3
 Slovenija LoveHate 3
 Slovenija Nasikanc 1
 Slovenija Barricade 2
 Slovenija LoveHate 3  Slovenija LoveHate 1
 Slovenija zaephyr 3
 Slovenija zaephyr 3
 Slovenija zaephyr 3
 Slovenija Ultratus501 2  Slovenija Jaay 2
 Slovenija zaephyr 3
 Slovenija zaephyr 3
 Slovenija Tooez 1
 Slovenija Tooez 3
 Slovenija Mephisto 0

Final Bracket

     
From Winners Bracket
Grand Final
 Slovenija Interista 2
 Slovenija MaLius 2
 Slovenija MaLius 3
 Slovenija Interista 3
 Slovenija Interista 3
From Losers Bracket
 Slovenija Defoo 2
 Slovenija Defoo 3
 Slovenija zaephyr 2

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Ekipa Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Interista
Drugo mesto 2nd Slovenija MaLius Dactylion
Tretje mesto 3rd Slovenija Defoo
Četrto mesto 4th Slovenija zaephyr Team MiA
Ro6 Slovenija Grimmjow Team MiA
Ro6 Slovenija Barricade Team MiA
Ro8 Slovenija TheLunca00
Ro8 Slovenija LoveHate Dactylion

Rezultati

Povezave do rezultatov posameznih tekmovanj najdete spodaj:

Viri

  1. CS:GO reportaža na hop.si
  2. Dota 2 top 3 ekipe