Difference between revisions of "Kosek"

From Lexiconn
Jump to navigation Jump to search
Line 1: Line 1:
[[category:CS_player]]'''Kosek''', ali krajše '''kos''', je bivši Counter-Strike igralec, najbolj znan iz časov v ekipi [[Digital Instinct]]. Pred ustanovitvijo ekipe DI je kos zastopal ekipo [[Titova Garda]].
+
[[category:CS_player]]'''Kosek''', ali krajše '''kos''', je bivši Counter-Strike igralec, najbolj znan iz časov v ekipi [[Digital Instinct]].
 +
 
 +
== Counter-Strike 1.6 ==
 +
Njegov prvi prepoznavni klan je [[Titova Garda]], ki ga je zapustil ter se pridružil ekipi [[Just Chemistry]]. Kasneje sta skupaj s [[mausek]]om postala člana [[Digital Instinct]], s katerimi so kar nekaj časa veljali za najboljšo in najuspešnejšo slovensko CS 1.6 ekipo.
 +
 
 +
Kosek je leta 2009 zaigral za [[Slovenska reprezentanca|slovensko CS 1.6 reprezentanco]].
 +
 
 +
== kosek in mausek ==
 +
Kosek in [[mausek]] sta bila od Titove Garde, Just Chemistry in vse do Digital Instinct ([[Mamut.si]]) soigralca. Skupaj sta se udeležila številnih 2vs2 tekmovanj in zmagala Razchefuk v [[515TEM]] Ljubljana ter bila druga na Razchefuku v Celju. [[Dickasso]], ki je bil njun soigralec pri [[Just Chemistry]], je ob nastanku ekipe [https://web.archive.org/web/20050220003410/http://discharged.org/news.php?action=comments&cat=1&id=1933 dejal], da "''glede na zadnje dosežke lahko rečemo, da tvorita najboljši par v igri,''" ter dodaja: "''v zadnjem času sta se razvila v ena najboljših igralcev v Sloveniji.''"

Revision as of 01:17, 28 September 2019

Kosek, ali krajše kos, je bivši Counter-Strike igralec, najbolj znan iz časov v ekipi Digital Instinct.

Counter-Strike 1.6

Njegov prvi prepoznavni klan je Titova Garda, ki ga je zapustil ter se pridružil ekipi Just Chemistry. Kasneje sta skupaj s mausekom postala člana Digital Instinct, s katerimi so kar nekaj časa veljali za najboljšo in najuspešnejšo slovensko CS 1.6 ekipo.

Kosek je leta 2009 zaigral za slovensko CS 1.6 reprezentanco.

kosek in mausek

Kosek in mausek sta bila od Titove Garde, Just Chemistry in vse do Digital Instinct (Mamut.si) soigralca. Skupaj sta se udeležila številnih 2vs2 tekmovanj in zmagala Razchefuk v 515TEM Ljubljana ter bila druga na Razchefuku v Celju. Dickasso, ki je bil njun soigralec pri Just Chemistry, je ob nastanku ekipe dejal, da "glede na zadnje dosežke lahko rečemo, da tvorita najboljši par v igri," ter dodaja: "v zadnjem času sta se razvila v ena najboljših igralcev v Sloveniji."