Lokalna Razpaljotka 10

From Lexiconn
Jump to navigation Jump to search
Lokalna Razpaljotka 10
Informacije
Serija Lokalna Razpaljotka
Organizator caboose
Sponzor Cisco Slovenia
Ruški letni oder
TRM elektronika
Discharged
Datum 22. - 23. avgust 2007
Lokacija Ruše
Igre Call of Duty 2 Counter-Strike Quake III
Rezultati
Prvo mesto Call of Duty 2 Slovenija Conn.Si
Prvo mesto Counter-Strike Slovenija Team Mamut
Prvo mesto Quake III Slovenija JaKaZc

Lokalna Razpaljotka 10 je bilo zadnje tekmovanje serije Lokalna Razpaljotka, ki je potekalo 22. in 23. avgusta 2007. Glavni organizator dogodka je bil Matic "caboose" Pelcl.

Call of Duty 2

Prijavljeni

Ekipa Igralci
Slovenija Conn.Si twista, vmpR, storZ, g00z, rupaC
Slovenija lowbirds JcH, revenge, LeeLoo, infeRno, Xolve
Slovenija Desire jUMP, snikers, F4sTTT, Zanci foxR
Slovenija NGTKG flisko, krap, snox, Spr1nG, sodja
Slovenija GOPLAY putkishhhhhh, SuperFLY, furb, Bench, eraser
Slovenija seriousface dK, amish, Medo, Natron
Slovenija obVious GenY, Amaji'm
Slovenija bluebirds Belisarius, BEZO, iNTihAR, Dee<33Petra, cnZz
Slovenija Suke.Team fleXxma, turcin, mnKLE, laLa
Slovenija mental !nsanity Approved gaschper, nighty, insAne, boobiz
Slovenija dHN! dtx, onEk, liTe, techie, vertex
Slovenija delOrto dEnza, Gordon, scrpz, sinovc, craun
Slovenija spice boyZ cic, Minirac, storZ?, nAmeless, VanBasten
Slovenija ninjA Stromar, rngde, OvCa, kr1znik
Slovenija #lango phx, Pomzy, siimee, exigEEE!
Slovenija Supremacy fLameeeYy, Buster, Apnas
Slovenija Rev'it.Cool-Pn.org Owca, Janz, sypahh, fruX, shyR
Slovenija wAve gaming Snikers, Moz4rts, bEnzo, Hinko?
Slovenija kranjTEAM b0r, p!no, echo, thyp, JoKeR
Slovenija C.monkeyZ korniii, silveR, Spela
Slovenija limonce MezoOo, Zupy, BOK1, werdyyy

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Conn.Si twista, vmpR, storZ, g00z, rupaC
Drugo mesto 2nd Slovenija Desire jUMP, snikers, F4sTTT, Zanci foxR
Tretje mesto 3rd Slovenija m!A gaschper, nighty, insAne, boobiz
Četrto mesto 4th Slovenija GOPLAY putkishhhhhh, SuperFLY, furb, Bench, eraser
5th - th Slovenija NGTKG flisko, krap, snox, Spr1nG, sodja

Counter-Strike

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Team Mamut bdx, lasso, p1n, kosek, Bome
Drugo mesto 2nd Slovenija Absentis in Factum PaM, sajho, jan, pimi, Harris
Tretje mesto 3rd Slovenija SEXY Gaming D3lux3?, miLk0r, m4iden, pump.it.up!, shynee, begi, puni


Quake III Arena

Končnica

  WB Polfinale WB Finale Finale
                       
Winners bracket
 Slovenija JaKaZc 2
 Slovenija puTka 0
 Slovenija JaKaZc 2
 Slovenija Hanzo 0
 Slovenija Hanzo 2
 Slovenija p1n 0
 Slovenija JaKaZc 2
 Slovenija puTka 1
Losers bracket
 Slovenija Hanzo 1
 Slovenija puTka FW
 Slovenija puTka 2
 Slovenija p1n

Kočna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija JaKaZc
Drugo mesto 2nd Slovenija puTka
Tretje mesto 3rd Slovenija Hanzo
Četrto mesto 4th Slovenija p1n
5th Slovenija treach
6th Slovenija Morph
7th Slovenija bdx
8th Slovenija Miran

Viri

  1. lokalna-razpaljotka.com arhiv, seznam prijavljenih