Grand LAN 2

From Lexiconn
Jump to navigation Jump to search
Grand LAN #2
Grandlan.png
Informacije
Serija Grand LAN
Organizator TopGamer
Datum 14. - 15. januar 2009
Lokacija Sevnica
Igre Call of Duty 2 Call of Duty 4: Modern Warfare Counter-Strike Counter-Strike: Source FIFA Quake III
Rezultati
Prvo mesto Call of Duty 2 Slovenija Strudls
Prvo mesto Call of Duty 4: Modern Warfare Češka republika eSuba
Prvo mesto Counter-Strike Slovenija Team Mamut
Prvo mesto Counter-Strike: Source Slovenija Team Renamed.si
Prvo mesto FIFA Slovenija Mido_1 (Liga)
Prvo mesto FIFA Slovenija Deycek (DE)
Prvo mesto Quake III Slovenija Xgo

Grand Lan #2 je potekal februarja 2009 v Sevnici. Je drugo Grand LAN tekmovanje. Organizator dogodka je bil TopGamer.

Call of Duty 2

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Slovenija Strudls 6-0-0 78-34
2. Slovenija gnolS 5-0-1 77-31
3. Slovenija KPG 3-1-2 61-43
4. Hrvaška Overdosed Gaming 3-1-2 65-49
5. Slovenija MBDH 2-0-4 51-60
6. Slovenija Icon7 1-0-5 43-68
7. Slovenija Fusion 0-0-6 3-78
Igre
KPG 13 2 MBDH
Fusion 0 13 Strudls
Overdosed 8 13 gnolS
KPG 8 13 Strudls
MBDH 8 13 gnolS
Overdosed 13 6 Icon7
KPG 2 13 gnolS
MBDH 13 8 Icon7
Fusion 0 13 Overdosed
gnolS 13 0 Icon7
Strudls 13 6 Overdosed
MBDH 13 0 Fusion
KPG 13 3 Icon7
gnolS 13 0 Fusion
Strudls 13 5 MBDH
KPG 12 12 Overdosed
Icon7 13 3 Fusion
gnolS 12 13 Strudls
KPG 13 0 Fusion
Overdosed 13 10 MBDH
Icon7 3 13 Strudls
Skupina B
1. Slovenija fragnation 6-0 78-38
2. Slovenija Gotbrain 4-2 70-44
3. Slovenija T3L3B4JSK1 4-2 65-45
4. Slovenija Intense Gaming 3-3 67-50
5. Slovenija Team6 3-3 58-57
6. Slovenija Unknown 1-5 26-72
7. Slovenija dMwTb 0-6 22-78
Igre
Team6 7 13 fragnation
Gotbrain 13 3 dMwTb
T3L3B4JSK1 13 11 Intense Gaming
Team6 13 7 dMwTb
fragnation 13 7 Intense Gaming
T3L3B4JSK1 13 1 Unknown
Team6 13 10 Intense Gaming
fragnation 13 5 Unknown
Gotbrain 13 6 T3L3B4JSK1
Intense Gaming 13 3 Unknown
dMwTb 3 13 T3L3B4JSK1
fragnation 13 11 Gotbrain
Team6 13 1 Unknown
Intense Gaming 13 7 Gotbrain
dMwTb 1 13 fragnation
Team6 4 13 T3L3B4JSK1
Unknown 3 13 Gotbrain
Intense Gaming 13 1 dMwTb
Team6 8 13 Gotbrain
T3L3B4JSK1 7 13 fragnation
Unknown 13 7 dMwTb

Končnica

  WB Četrtfinale WB Polfinale LB Polfinale WB/LB Finale Finale
                                       
Winners bracket
 Slovenija Strudls W
 Slovenija Intense Gaming
 Slovenija Strudls W
 Slovenija KPG
 Slovenija Gotbrain
 Slovenija KPG W
 Slovenija Strudls W
 Slovenija gnolS
 Slovenija gnolS W
 Slovenija T3L3B4JSK1
 Slovenija gnolS W
 Slovenija fragnation
 Hrvaška Overdosed Gaming  Slovenija Strudls W
 Slovenija fragnation W  Slovenija fragnation
 
Losers bracket
 Slovenija fragnation W
 Slovenija Intense Gaming W
 Slovenija Intense Gaming  Slovenija gnolS
 Slovenija Gotbrain  Slovenija fragnation W
 Slovenija fragnation W
 Hrvaška Overdosed Gaming
 Slovenija KPG
 Slovenija T3L3B4JSK1
 Hrvaška Overdosed Gaming W
 Hrvaška Overdosed Gaming W

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Strudls CWETKO
Drugo mesto 2nd Slovenija fragnation
Tretje mesto 3rd Slovenija gnolS
Četrto mesto 4th Hrvaška Overdosed Gaming

Call of Duty 4: Modern Warfare

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Češka republika eSuba 5-0 65-24
2. Slovenija Team Eliteplaying 4-1 62-31
3. Hrvaška Overdosed Gaming CODRB 3-2 56-34
4. Slovenija Fresh team 2-3 36-51
5. Slovenija RBD 1-4 26-57
6. Slovenija Headshot 0-5 22-65
Igre
Overdosed 10 13 eSuba
Fresh team 13 6 RBD
Eliteplaying 13 1 Headshot
Overdosed 13 2 RBD
eSuba 13 2 Headshot
Fresh 5 13 Eliteplaying
Overdosed 13 3 Headshot
RBD 5 13 Eliteplaying
eSuba 13 2 Fresh team
Overdosed 7 13 Eliteplaying
Headshot 11 13 Fresh team
RBD 0 13 eSuba
Overdosed 13 3 Fresh team
Eliteplaying 10 13 eSuba
Headshot 5 13 RBD
Skupina B
1. Češka republika nEophyte 4-0 52-15
2. Hrvaška Overdosed Gaming COD4 3-1 45-27
3. Slovenija DarkWatch 2-2 36-39
4. Slovenija Revelation team 1-3 21-50
5. Slovenija blowme.gaming 0-4 29-52
Igre
nEophyte 13 1 DarkWatch
Revelation team 13 11 blowme.gaming
nEophyte 13 4 blowme.gaming
Revelation team 0 13 Overdosed
blowme.gaming 5 13 Overdosed
DarkWatch 13 4 Revelation team
nEophyte 13 6 Overdosed
blowme.gaming 9 13 DarkWatch
nEophyte 13 4 Revelation team
Overdosed 13 9 DarkWatch

Končnica

  WB Četrtfinale WB Polfinale LB Polfinale WB/LB Finale Finale
                                       
Winners bracket
 Češka republika eSuba W
 Slovenija Revelation-team
 Češka republika eSuba
 Hrvaška Overdosed Gaming W
 Hrvaška Overdosed Gaming W
 Hrvaška Overdosed Gaming CODRB
 Hrvaška Overdosed Gaming
 Češka republika nEophyte W
 Slovenija Team Eliteplaying W
 Slovenija DarkWatch
 Slovenija Team Eliteplaying
 Češka republika nEophyte W
 Slovenija Fresh.team  Češka republika nEophyte
 Češka republika nEophyte W  Češka republika eSuba W
 
Losers bracket
 Slovenija Team Eliteplaying W
 Slovenija Revelation-team
 Hrvaška Overdosed Gaming CODRB  Hrvaška Overdosed Gaming
 Hrvaška Overdosed Gaming CODRB W  Slovenija Team Eliteplaying
 Češka republika eSuba W
 Češka republika eSuba W
 Češka republika eSuba W
 Slovenija DarkWatch W
 Slovenija DarkWatch
 Slovenija Fresh.team


Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Češka republika eSuba
Drugo mesto 2nd Češka republika nEophyte
Tretje mesto 3rd Hrvaška Overdosed Gaming COD4
Četrto mesto 4th Slovenija Team Eliteplaying

Counter-Strike 1.6

Udeležba

Ekipa Igralci
Slovenija Team Mamut HillmaN, lasso, kosek, comp, shad
Slovenija DTi poki, mito, chop, triler, gniloba
Slovenija !nsane Evolution Drug_L0rd, jurcek, crni, p1n, v1rus
Slovenija Highland dyenk, kina, xspeed, vidko, maticar
Slovenija Sajber jozL, h4m, ovca, metal, simpl
Slovenija ThinkTwice nothing, binox, mic, amortiax, online
Slovenija ožuljak lesko, glockor, HeeH, Urshak, skorp
Slovenija JTVU acy, chry, zlob, dark, sine
Slovenija team concept tade, sker, er0, peace, J4zzm4n
Hrvaška Noxia

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Slovenija !nsane Evolution 4-0 72-22
2. Slovenija Team Concept 3-1 56-36
3. Slovenija ThinkTwice 2-2 50-41
4. Slovenija Jtvu 1-3 24-59
5. Slovenija DTi 0-4 28-72
Igre skupine A
!nsane Evolution 24 6 DTi
ThinkTwice 16 3 Jtvu
!nsane Evolution 16 0 Jtvu
ThinkTwice 10 16 Team Concept
Jtvu 5 16 Team Concept
DTi 6 16 ThinkTwice
!nsane Evolution 16 8 Team Concept
Jtvu 16 11 DTi
!nsane Evolution 16 8 ThinkTwice
Team Concept 16 5 DTi
Skupina B
1. Slovenija Team Mamut 4-0-0 72-20
2. Hrvaška Noxia 2-1-1 55-39
3. Slovenija ozuljak 2-1-1 54-40
4. Slovenija highLanD 1-0-3 33-56
5. Slovenija Sajber 0-0-4 13-72
Igre skupine B
highLanD 16 8 Sajber
Noxia 8 16 Mamut
highLanD 2 16 Mamut
Noxia 15 15 ozuljak
Mamut 16 7 ozuljak
Sajber 1 16 Noxia
highLanD 8 16 ozuljak
Mamut 16 3 Sajber
highLanD 7 16 Noxia
ozuljak 16 1 Sajber

Končna uvrstitev

Mesto Ekipa Igralci Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Team Mamut HillmaN, lasso, kosek, comp, shad 5x SteelSeries 3H + SteelSeries QcK + G15 tipkovnice + Akasa Cooler
Drugo mesto 2nd Hrvaška Noxia 5x ohišja Cooler Master STACKER
Tretje mesto 3rd Slovenija ThinkTwice nothing, binox, mic, Am0rtiaX, online 5x slušalke Plantronics 355 5x podloga Roccat Taito 2x ATi Radeon HD 4650 3x napajalnik 550w iq+
Četrto mesto 4th Slovenija Team Concept tade, sker, er0, peace, J4zzm4n

Counter-Strike: Source

Skupinski del

test2
1. Slovenija Team Renamed.si 3-0 6-0
2. Slovenija c4r W4§h 2-1 4-2
3. Slovenija asOne 1-2 2-4
4. Hrvaška Elite clan 0-2 1-4
Igre
asOne 0 2 Renamed.si
Elite clan 0 2 C4r W4§h
asOne 0 2 C4r W4§h
Renamed.si 2 0 Elite clan
asOne 2 0 Elite clan
C4r W4§h 0 2 Renamed.si

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Team Renamed.si heart_maker
Drugo mesto 2nd Slovenija c4r W4§h
Tretje mesto 3rd Slovenija asOne
Četrto mesto 4th Hrvaška Elite clan

FIFA Liga

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Ekipa Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Mido_1 Intense Gaming
Drugo mesto 2nd Slovenija Kuzi Energy Gaming
Tretje mesto 3rd Slovenija Excalibrus

FIFA Double elimination

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Ekipa Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Deycek Team Mamut
Drugo mesto 2nd Slovenija Mido_1 Intense Gaming
Tretje mesto 3rd Slovenija Pico Energy Gaming

Quake III Arena

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Xgo
Drugo mesto 2nd Slovenija Hanzo
Tretje mesto 3rd Slovenija 1MMORTALK1NG

Viri

  1. Rezultati prvega dne
  2. Končni rezultati
  3. Rezultati
  4. Prijave