EPICENTER LAN 6

From Lexiconn
Jump to navigation Jump to search
EPICENTER LAN 6
Eclan6.png
Informacije
Serija EPICENTER LAN
Organizator SPID.si
Sponzor Comshop
GameWorld.si
Zepter
Logitech
Datum 23. - 24. maj 2015
Lokacija Celje
Igre Counter-Strike: Global Offensive Hearthstone League of Legends
Rezultati
Prvo mesto Counter-Strike: Global Offensive Slovenija Primates
Prvo mesto Hearthstone Slovenija Sm0key
Prvo mesto League of Legends Slovenija QMARA

EPICENTER LAN 6 je šesti EPICENTER LAN, ki je potekal 23. - 24. maja 2015 v Celju.

Counter-Strike: Global Offensive

Udeležba

Ekipa Igralci
Primates BeVc, pitastrudl, MaTaFe, Snipey, Whu
Beer Right Back A74c0r, guGi, J4zzm4n, sm1, saveeey
Excelsion Prime Ogris, prox, nalxon, Tixan, hepaN
Disturbed Gaming n1nnx, g0dy', per0, Sokar, wavezzz
eZ din0, Mič, sebaS, bobar^^, esnq
Legendary.si KillerSlo, ToNiX, FrogMaister, hyphX, MESHAAAN
Ninjas und Bananas Unhappy, as iz csgo rokava, Sajko, JerryTheMouz, Genetics
Piresca That-hit, Lol, Žiži, Beasty, Seva
420Unknown Vision7, Riba, KIKI, Luna, Sodiac
theOverpowered snopee, Phrenk, n0x, Choii, mat0x
5 Guys in Jacuzzi Voranc, Piko, Sens, iJack, Junc
5Boys in J Zagar, n0r3c, 333izidor-Treinte, Samek, Potato Aim
Cybercrime mekiNa, Shoker, Lyru, BlackJack, ImBenko
Lokomotivček Tomaž CvetličniVitez, DaveZ, Skrz, DAVID, DN1
Squad 7 nasti, Naruto, MArtn, Mtvan, sQQrujel

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Slovenija Ninjas und Bananas 6-0 96-30
2. Slovenija Beer Right Back 5-1 93-38
3. Slovenija Excelsion Prime 3-3 79-58
4. Slovenija Lokomotivček Tomaž 3-3 70-62
5. Slovenija 4 Guys in J 3-3 53-68
6. Slovenija 420Unknown 1-5 33-88
7. Slovenija Squad 7 0-6 19-96
Igre
420Unknown 16 8 Squad 7
Excelsion Prime 7 16 Lokomotivček Tomaž
Ninjas und Bananas 16 3 5 Guys in J
Beer Right Back 16 0 Squad 7
420Unknown 3 16 5 Guys in J
Excelsion Prime 10 16 Ninjas und Bananas
Beer Right Back 16 8 Lokomotivček Tomaž
Squad 7 7 16 5 Guys in J
420Unknown 6 16 Excelsion Prime
Beer Right Back 16 0 5 Guys in J
Lokomotivček Tomaž 4 16 Ninjas und Bananas
Squad 7 2 16 Excelsion Prime
Beer Right Back 13 16 Ninjas und Bananas
5 Guys in J 2 16 Excelsion Prime
Lokomotivček Tomaž 16 5 420Unknown
Beer Right Back 16 14 Excelsion Prime
Ninjas und Bananas 16 0 420Unknown
Lokomotivček Tomaž 16 2 Squad 7
Beer Right Back 16 0 420Unknown
Ninjas und Bananas 16 0 Squad 7
Skupina B
1. Slovenija Primates 6-1 108-43
2. Slovenija Legendary.si 6-1 100-60
3. Slovenija Disturbed Gaming 5-2 101-55
4. Slovenija eZ 5-2 92-51
5. Slovenija theOverpowered 3-4 93-73
6. Slovenija Cybercrime 2-5 58-85
7. Slovenija 5 Boys in J 1-6 23-96
8. Slovenija Piresca 0-7 0-112
Igre
Primates 16 10 Disturbed Gaming
Piresca 0 16 eZ
theOverpowered 16 9 Cybercrime
Legendary 16 2 5Boys in J
Primates 16 3 eZ
Disturbed Gaming 16 2 Cybercrime
Piresca 0 16 5Boys in J
theOverpowered 13 16 Legendary
Primates 16 8 Cybercrime
eZ 16 0 5Boys in J
Disturbed Gaming 11 16 Legendary
Piresca 0 16 theOverpowered
Primates 16 0 5Boys in J
Cybercrime 6 16 Legendary
eZ 16 14 theOverpowered
Disturbed Gaming 16 0 Piresca
Primates 12 16 Legendary
5Boys in J 0 16 theOverpowered
Cybercrime 16 0 Piresca
eZ 9 16 Disturbed Gaming
Primates 16 6 theOverpowered
Legendary 16 0 Piresca
5Boys in J 0 16 Disturbed Gaming
Cybercrime 1 16 eZ
Primates 16 0 Piresca
theOverpowered 12 16 Disturbed Gaming
Legendary 4 16 eZ

Končnica

  1. krog 2. krog 3. krog 4. krog Finale
                                       
Winners bracket
 Slovenija Ninjas un Bananas 9
 Slovenija eZ 16
 Slovenija eZ 1
 Slovenija Excelsion Prime 2
 Slovenija Legendary.si 12
 Slovenija Excelsion Prime 16
 Slovenija Excelsion Prime 0
 Slovenija Primates 2
 Slovenija Primates 16
 Slovenija Lokomotivček Tomaž 3
 Slovenija Primates 2
 Slovenija Beer Right Back 1
 Slovenija Beer Right Back 16  Slovenija Primates 2
 Slovenija Disturbed Gaming 14  Slovenija Beer Right Back 0
 
Losers bracket
 Slovenija Beer Right Back 16
 Slovenija Ninjas un Bananas 10
 Slovenija Legendary.si 9  Slovenija Excelsion Prime 0
 Slovenija Legendary.si 16  Slovenija Beer Right Back 16
 Slovenija Beer Right Back 16
 Slovenija Disturbed Gaming 14
 Slovenija eZ 0
 Slovenija Lokomotivček Tomaž 10
 Slovenija Disturbed Gaming 1
 Slovenija Disturbed Gaming 16

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Primates BeVc, pitastrudl, MaTaFe, Snipey, Whu
Drugo mesto 2nd Slovenija Beer Right Back A74c0r, guGi, J4zzm4n, sm1, saveeey
Tretje mesto 3rd Slovenija Excelsion Prime Ogris, prox, nalxon, Tixan, hepaN
Četrto mesto 4th Slovenija Disturbed Gaming n1nnx, g0dy', per0, Sokar, wavezzz

Hearthstone

Rezultati

  1. krog 2. krog 3. krog 4. krog Finale
                                       
Winners bracket
 Slovenija Ensiferia
 BYE
 Slovenija Ensiferia 3
 Slovenija gregz93 0
 Slovenija gregz93 W
 Slovenija SavChan
 Slovenija Ensiferia 2
 Slovenija Sm0key 3
 Slovenija Sm0key 1
 Slovenija DreyX 0
 Slovenija Sm0key 3
 Slovenija BilboSwaginz 1
 Slovenija Hamsterjonny 0  Slovenija Sm0key 2
 Slovenija BilboSwaginz 3  Slovenija BilboSwaginz 0
 
Losers bracket
 Slovenija BilboSwaginz 3
 Slovenija SavChan
 Slovenija SavChan 0  Slovenija Ensiferia 0
 BYE  Slovenija BilboSwaginz 3
 Slovenija BilboSwaginz 3
 Slovenija Hamsterjonny 0
 Slovenija gregz93 2
 Slovenija Hamsterjonny W
 Slovenija Hamsterjonny 3
 Slovenija DreyX

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija Sm0key
Drugo mesto 2nd Slovenija BilboSwaginz
Tretje mesto 3rd Slovenija Ensiferia
Četrto mesto 4th Slovenija Hamsterjonny

League of Legends

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Zasedba Nagrada
Prvo mesto 1st Slovenija QMARA
Drugo mesto 2nd Slovenija ChooChoo Party

Viri

  1. lexiconn, web archive
  2. HS rezultati, toornament.com
  3. CS:GO rezultati, toornament.com