Conn.Si Dota 2 Massacre 4

From Lexiconn
Jump to navigation Jump to search
Conn.Si Dota 2 Massacre 4
Massacre1.jpg
Informacije
Serija Massacre
Organizator Conn.Si
Datum 10. februar 2013
Lokacija Online
Igre Dota 2
Nastopajočih 13 ekip
Rezultati
Prvo mesto Dota 2 Slovenija Gank Your Mother

Četrti MASSACRE v igri Dota 2 bo potekal v nedeljo, 10. februarja 2013. Igralo se bo po načinu 5v5.

Pravila in informacije

  • Igra se CM (Captain mode) Dota2 igro. Izločanje herojev prične ekipa po sistemu "coin toss".
  • Zmaga ekipa, ki prva podre nasprotnikovo glavno "bazo"
  • Začetek je ob 17.00
  • Prijave bomo zaprli 30' pred začetkom tekmovanja.
  • Checkin ekip je 15' pred začetkom, v tem primeru 16.45, v ingame Dota 2 kanalu "conn.si" ( priporočamo, da se zglasi le team leader in potrdi, da je prisotna celotna ekipa)
  • Vse rezultate napisete v ingame kanalu "conn.si results" (napisete primer: Ekipa A zmagala Ekipo B , A vs B 1-0,...)
Format tekmovanja
Group stage - BO 1
Ro4 + 3/4 mesto - BO 1
Finale - Bo3

Udeležba

Ekipa Igralci
Ninđa Kornjače pasulj, krayzee, j3vs0, mmn, smackus maximus
TEAMZ! vuksan, moody, sneakybugger, bugkiller, TeRuknem?
Team Atlas Muggler, Quickben, BGTS, Crunch, Wert,(backup: Domc, Gladius)
IhO Atiron, zipper, Pikaču, iWin4Arka, master chu and the drunkard hu
Perfect Micromanage Skills BladeCW, SlimBassgetaBwuu, Kers, Tovariš KarTon, HuNTeR
Slabotika Bibitana BrezTablete, Snopc04, Kolya voin, Rack0, MirkoCare
PartyPeople1 pLaya, blazZer, logitech, nuksi, {MC}boristheblade
Gank Your Mother Smuk, Dev1e, Sm1x, ♥², ²
Team Low Skill thOr, Andre, Jutranjo, Hoock, Soul
Kekci Uroshek, muci, Rozle, kurent, JeffMills
Team PUG-FTW TuTifruti-Terorist, AnarKi, Merith, Nerfling, Spud
Team Gamad MeXo, Speed, Mapper, Lastone, deXus, (XOXO.Chosei Backup)
Multinacional Largo, SeMi, UniqLike, Elwynn, PlayerN23

Rezultati

Skupinski del

Skupina A
1. Ninđa Kornjače 2-0
2. Slabotika Bibitana 1-1
3. Kekci 0-2
Skupina B
1. Gank Your Mother 2-0
2. Team Atlas 1-1
3. PartyPeople1 0-2
Skupina C
1. Team GAMAD 2-0
2. IhO 1-1
3. Multinacional 0-2
Skupina A
1. Team Low Skill 3-0
2. Perfect Micromanage Skills 2-1
3. Team PUG-FTW 1-2
4. TEAMZ! 0-3

Brackets

  Polfinale Finale
             
 Slovenija Team Gamad 0
 Slovenija Ninđa Kornjače 1
 Slovenija Ninđa Kornjače 0
 Slovenija Gank Your Mother 2
 Slovenija Gank Your Mother 1
 Slovenija Team Low Skill 0 Tretje mesto
 Slovenija Team Gamad 0
 Slovenija Team Low Skill 1

Končna uvrstitev

Uvrstitev Ekipa Člani
1st Gank Your Mother Smuk, Dev1e, Sm1x, <3 ^2, ²
2nd Ninđa Kornjače pasulj, krayzee, j3vs0, mmn, smackus maximus
3rd Team Low Skill thOr, Andre, Jutranjo, Hoock, Soul
4th Team GAMAD MeXo, Speed, Mapper, Lastone, deXus,